Od samého začátku našiho působení v prodejí nábytku inovujeme, doplňujeme a přizpůsobujeme trendy nabízeného zboží, ale i ceny nabízeného sortimentu. Veškerý sortiment zahrňuje nadstandardní nabídku a vybere si tu jak milovník moderního designu, tak i nadčasové estetiky , stejně jako ctilel klasického vybavení bytu. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka, který s naší  prodejnou se setka. 

Věřime, že čas strávený v naším internetovým obchodě Vám pomůže při snadnějším a pohodlnějším uskutečňování Vašich záměrů z pohodlí domova.

Spolupracujeme s předními polskými a evropskými výrobci nábytku.  

Při výběru našich zaměstnanců dbáme nejen na odbornost, ale také na jejich schopnost ochotně, rychle a dobře poradit.Důkazem jsou i spokojené reference zákazníků, kteří náš  e-obchod navštívili a nakoupili.

V našich prodejnach vladně opravdová rodinná atmosféra, proto ke každému zákaznikovi máme individuální přístup. 

Na všechne prodavane zboží vystavujeme příslušny doklad. Jsme platcy DPH.

Všechen nábytek prezentovaný na webovým rozhraní  internetového obchodu je nový a na všechen se vstahuje záruka vyrobce (až 36 měsíců !). 

Poskytujeme pro naší klienty tyto spůsoby platby: hotově, elektronickým převodem,  platební kartou, PAyPal

Jsme spolehlivým dodavatelem pro individuální zákazniky, stajně jako pro velkoobchodní partnery.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat:

info@levnynabytek-abc.cz

   00420  775 522 392  

          

během pracovní doby (pondělí - pátek    8.00 -16.00 hod.)

 

Spokojný zákazník v útulným bytě, obklopený neobvyklým nábytkem, ktéry sí vybral dle svých potřeb a vkusu v násim internetovým obchodě, je našim hlávním pšaním. Doufame, že  připojite se k nášim zákazníkům - jsme si jistí, že nesklameme Váší duvěru.

PŘEJEME SKVĚLÉ NAKUPOVÁNÍ.